Зубенко ТатьянаРезультати першого тижня користування

Перший тиждень користування сироваткою добіг свого кінця і я готова поділитися з вами своїми результатами і спостереженнями.

УПАКОВКА. Сироватка подається у скляній пляшечці з дозатором. Одного повного натискання мені вистачає на обличчя та шию, що дуже зручно. Загалом, наявність дозатора дозволяє максимально економно використовувати сироватку, що немало важливо.

ЦІНА. Оскільки мені стало цікаво, скільки коштує цей достойний засіб догляду за обличчям, то вирішила глянути ціну. Була приємно вражена, ціна коливається від 300 до 400 грн, в залежності від того, де саме замовляти. Для порівняння брала схожі за своєю дією сироватки інших фірм, і Avon anew Protinol виграє за своєю доступністю і співвідношенням ціна/якість/результат.

ТЕКСТУРА/ЗАПАХ. Сироватка Avon anew Protinol має перламутровий відтінок та легку текстуру, за рахунок якої нанесення відбувається максимально комфортно і легко, а однієї краплини вистачає на обличчя та шию. Запах ненав’язливий легкий, який зникає вже за 15 хвилин, атому не стане на заваді використання ваших улюблених парфумів.

РЕЗУЛЬТАТ. Для чистоти експерименту маю відзначити, що в свої 34 роки, я не маю глибоких помітних зморщок на обличчі — дякую генетиці і природі. Проте, третя вагітність і тривале грудне вигодовування останнього року, а також постійні недосипи і стреси, все ж позначились на моїй шкірі, і за короткий проміжок часу у мене з’явились дрібні мімічні зморшки на лобі та між бровами. Оскільки б’юті процедури робити я поки не можу, досі годую донечку, то шукала засоби, які допоможуть призупинити поглиблення цих зморщок. І, о диво, стаю експертом для тестування цієї чудової сироватки.

Тож щодня вранці та ввечері я наносила масажними рухами сироватку на ділянку обличчя та шию. Одразу після нанесення я відчувала мінімальний зігріваючий ефект. За рахунок перламутру, шкіра після нанесення набуває легкого сяйва, проте настільки непомітного (не як жирний блиск), що схоже на те, що шкіра світиться зсередини здоров’ям.

Особисто я помітила, що ліфтинговий ефект є одразу після нанесення сироватки. Тому було цікаво, чи є накопичувальний ефект. Після тижня користування можу сказати, що він таки є. Особливо гарно це помітно на шиї, оскільки там у мене глибші зморшки-заломи.

Також варто відмітити,що одразу після нанесення є мінімальний ефект липкості, проте, оскільки після сировитки рекомендовано використовувати крем, цей ефект повністю нівелюється.

Сподіваюсь, цей відгук був для вас корисний.

Якщо так, то підтримайте мене лайками🤗 А я рухаюсь далі до наступного тижня використання сироватки Avon Аnew Protinol.