Ольга СіренкоТестування

Майже місяць минув від початку тестування продукції від Collistar: сиворотки та денного крему. Я абсолютно задоволена якістю продукції та ефектом!

У мене жирний тип шкіри, тому дуже важливо, щоб після нанесення засобів не створювався ефект плівки і не було жирного блиску-все це я отримала від продукції Collistar.

Сиворотка поєднує у собі вітамін С та альфа-арбутин, який регулює вироблення меланіну. Він оздоровлює шкіру обличчя, вирівнює тон, освітлює пігментні плями, а також допомагає у боротьбі зі зморшками та акне.

Крем з феруловою кислотою ідеально зволожує, це відчувається відразу після нанесення. А також зменшує почервоніння, бореться з ознаками старіння і виконує протидію УФ-променям! Підходить для всіх типів шкіри, зокрема чутливої.

І взагалі — це ідеальна комбінація для покращення стану вашої шкіри! Максимальне зволоження, яке так потрібно взимку!

Так, це саме та косметика! Та, яка не викликає поганих вражень! Лише позитивні враження після тестування!!! Любов починаючи від першого відкривання! Запах, консистенція…і звісно ж ефект! Маю проблему постакне, помітила як сліди почали освітлюватись! Тому буду й надалі користуватися кремом і сивороткою!!! Для тих, хто сумнівається, скажу: ніяких алергічних реакцій не було, підійшов після 1-го використання.