Олена КаїнськаЕнергія протинолу обновлююча сироватка для лиця

Через 10 днів використання сироватки Енергія протинолу я помітила зміни у своїй шкірі та її структурі. Неозброєним оком видно, як зменшились пори, вони звузились. У мене жирна шкіра, схильна до висипань та жирного блиску, але після 10 днів використання сироватки жирний блиск помітно зменшився, я почала використовувати менше пудри та інших маскувальних засобів. Шкіра також помітно розгладилась, покращилась її структура, вона стала навіть більш гладка та шовковиста на дотик. Також я помітила зменшення помітності зморшок, які мені в мої 37 років вже почали дошкуляти. Я неймовірно задоволена цим продуктом і планую підшукати для своєї шкіри і інші продукти ANEW. Я сяю!

Енергія протинолу обновлююча сироватка для лиця

На даний момент я користуюсь сироваткою ANEW Енергія протинолу обновлююча сироватка для лиця вже 10 днів. Результат мене просто вразив. В моєму віці (мені 37 років) варто дуже ретельно вибирати догляд для щоденної рутини догляду за обличчям. Я ж хочу і далі чути від оточуючих компліменти, як я гарно виглядаю) Окрім того, я публічна особа і мені особливо важливо, щоб шкіра виглядала здоровою, свіжою та доглянутою. Так от, результати від використання сироватки Енергія Протинолу дуже помітні! По-перше, шкіра почала наче сяяти зсередини, значно покращився її колір та текстура, шкіра виглядає здоровою та свіжою. По-друге, дуже помітно зменшилась кількість прищиків та висипань. У мене жирний тип шкіри, яка дуже схильна до різноманітних висипань та закупорених пор, але сироватка чудово себе проявила навіть у випадку моєї складної для догляду шкіри. Додаю фото, як моя шкіра виглядає після 10 днів використання сироватки Енергія протинолу без макіяжу

Енергія протинолу, обновлююча сироватка для лиця

Вже коли я розпакувала сироватку «Енергія протинолу» з коробочки, я була приємно вражена її виглядом. Сироватка виглядає як преміум продукт високого класу, її пудровий колір приємно переливається ніжним шиммером. Потім я потестувала сироватку на вмитому обличчі. Сироватка має дуже приємну і легку текстуру, швидко вбирається шкірою обличчя, не залишаючи жирного блиску, має неймовірно приємний аромат. Сироватка вбирається настільки швидко, що я майже одразу змогла накласти свій денний крем поверх сироватки. Шкіра ніжна і бархатиста, свіжа та сяюча. Враження від продукту просто чудові. Продовжую тестувати.