Наталя ДуднікФінал тестування. Всі +/-

Другий тиждень скоро завершиться. Текстури, формат продуктів, дещо про склад я описала у попередніх відгуках. Тепер час дізнатись, чи дієвий продукт, всі його плюси та мінуси. Почну з негативу, його менше. На упаковці вказано, що продукція може захистити від сонця, думаю малось на увазі, що вона може підвищити захист у комбінації з вашим надійним спф (сподіваюсь всі зробили його частиною свого життя і знають навіщо). Вітамін С допомагає зі шкодою від променів, так як підвищує природній, вже існуючий, захист вашої шкіри. З нашим сонцем та екологією шкіра вже не настільки готова до боротьби, тому їй не завадить допомога. Я не фанат чіплятися до складу, фанатично шукати спирт, не боюсь силіконів ітд. Для мене головне результат та задоволення в процесі використання. І ці засоби були приємними.

Так, перед покупкою, я можу закинути складові на певні сайти, критично оцінити всі за та проти, але цей крок повинен бути Вашим вибором, а не чимось нав’язаним рекомендаціями блогера чи сусідки. Подруги підтвердять, що шкіра стала кращою (саше, які надіслали, я віддала одразу, щоб тестувати все разом і порівнювати наші враження). Спробувала таки на чоловіку, на невеликій ділянці, шкіра почервоніла дещо, так що з алергією на вітамін С краще обирати інші активи або брати, маючи кому віддати у разі, якщо не підійде. Шкіра виглядає ок, гірше точно не стала.

Думаю всі зміни попереду, трошки світлішими стали 2 зони з пігментацією після висипань. Але в мене вони світліють дуууже повільно навіть від кислот і ретинолу ( мої особливості імунітету та регенерації шкіри). Впевнена, що за місяць буду ще більш задоволена результатом. Крім того за два тижні я використала не так багато, що + , використовувала вранці та ввечері. Додала фото з вимірюванням до використання і під кінець дня. Різниця в зволоженості є (ясна справа, що це не проф. вимірювання в лабораторії, але щось да показує). Думаю ці баночки ще стануть героями посту в інстаграм про продукцію, яку використала до останньої краплі. Довіряйте, та перевіряйте і головне набувайте нових знань! Дякую за проект і до нових тестувань!