Наталі ЧуловськаДва тижні тестування лінійки Collistar AttiviPuriC

Нарешті готова поділися відгуком про два засоби Collistar з лінійки AttiviPuriC емульсію та крем.

Пройдемося по порядку 🙂

Емульсія — водяниста, прозора та легка. Миттєво поглинається шкірою і не залишає липкого відчуття. Максимально комфортно. Перед нанесенням крему я ще робила легкий масаж ролером. Далі наносила крем.

Крем — білий і досить плотний, якщо переборщити з кількістю, то буде довго впитуватися. Я вже визначила необхідну для себе кількість. Зате після нанесення шкіра стає такою бархатистою і зволоженою! А ще я кайфую від його запаху — мені він нагадує якраз запах прийдешнього Різдва цитрус і святкова випічка 🙂

Загалом після двох тижнів тестування я бачу, що пори на шкірі більш звуженні, плямки від акне стали світліші, маленькі висипання зникли. Хоча після першого тижня висипання були активізувалися (будьте готові і до такої реакції шкіри на вітамін С). Насення засобів вранці та ввечері вже стало приємним та запашним ритуалом. Планую користуватися засобами і далі!

Знайомство з лінійкою Vichy Normaderm

Рада тестувати саме лінійку Normaderm, так як знаю, що вона точно підходить моїй шкірі. Активно користувалася нею в студентські роки. Зараз лінійка оновилася новими продуктами.

Гель для вмивання чудово очищує, змиває макіяж, але не стягує при цьому шкіру, а робить її оксамитовою та гладенькою. Відразу вранці і ввечері наношу крем-флюїд. Він теж легкий, має приємний ненав‘язливий запах. Швидко всотується та не липне на обличчі.

Користуюся продуктами вже десь тиждень, помітила, що вранці обличчя після сну не жирне. Макіяж тримається гарно, тональний засіб легко наноситься поверх флюїду.