Ірина КарвацькаТестування продовжується…

Сьогодні четвертий день мого тестування сироватки Anew Protinol від Avon. Сироватка мені надзвичайно сподобалась ☺️ Вона має легкий та приємний аромат квітів, приємну гелеву текстуру, яка швидко вбирається шкірою та просто неймовірний відтінок з шимером 😻 я ще таких не зустрічала.

Користуюся вранці і ввечері, на очищену шкіру обличчя (пінкою для вмивання), після сироватки ще наношу зволожувальний крем. В мене на все обличчя йде три натискання.

Хочу відмітити, що за чотири дні користування я вже бачу зміни, шкіра дуже приємна, бархатиста та зволожена на протязі всього дня. Дрібні зморщечки біля очей стали менш помітні та зменшелись темні круги під очима.

Фото зроблене на початку тестування вранці, і на четвертий день. Не знаю, чи дуже помітні зміни на фото, та по відчуттях ця сироватка мені дуже подобається. Продовжую своє тестування.. Далі буде 🐈🐾

Сироватка Avon Anew Protinol

Отримала сьогодні таку красу ☺️ Дуже рада, що потрапила в список учасників тестування сироватки Anew Protinol від Avon в колаборації з журналом Marie Clare. Користуюся продукцією Avon вже років з десять, тому дуже цікаво спробувати цю новинку.
Заявлено, що в 7 денний термін сироватка відчутно покращує стан шкіри, робить її пружнішою, здоровішою, сприяє зменшенню зморшок і пор.
Маю зараз зневоднену, втомлену, тьмяну шкіру, дрібні зморщечки, 30+ вже все таки🙄 тому ця сироватка ідеально мені підходить по параметрах. Через тиждень перевірю, наскільки покращився стан шкіри. Потрібно наносити двічі на день, вранці та ввечері на очищену шкіру, а після сироватки ще можна наносити зволожуючий крем.
Розпочинаю тестування 😻