Cофія ЛоманськаВідчуття після 7 днів тестування

Всім привіт. Сьогодні 7 день тестування чудової сироватки. Готова поділитись першими враженнями.

Мені 28 (майже 29 рочків). Я володію дуже сухим типом шкіри. В зимовья період вона на мені лупиться як на змії. Особливо ніс та лоб((( Чим я тільки її не мазала. Також маю ще одну проблему, алергічні реакції на косметику. Тому для мене підібрати догляд дуже складно. Не знаєш чого очікувати. І це мене засмучує. В мене таке вже було, коли обрали експертом на косметику Eveline, і як виявилось в мене на неї алергія. Я дуже хвилювалась, щоб мені підійшла сироватка Avon Anew Protinol, і щоб я мала змогу її протестувати. І о диво, вона мені підійшла. Шкіра не свербіла очі не червоні. Це вже добрий знак. Можна рекомендувати алергікам. Сама сироватка на шкіру наносить легко, немає відчуття липкості, вбирається швидко. На сонці навіть помітно легке мерехтіння хвилин 10 після нанесення. Мені вистачає 2 натискувань дозатора, щоб нанести на обличчя та шию. Використовую 2 рази, зранку та ввечері на очищену шкіру, як вказано в інструкції. Також там написано, що після сироватки потрібно нанести крем, було б чудово, якби він був у комплекті з сироваткою))) Враження на 7 день користування позитивні, маленькі мімічні морщинки не зникли, але шкіра стала більш зволоженою, і перестала лущитись. І вигляд став більш свіжим. Я тепер можу нанести тональний крем на шкіру))) Далі буде…

 

Знайомство з сироваткою Avon Anew Protinol. Перші враження.

Всім привіт. Перш за все хочу висловити подяку порталу NaProbu, що обрали мене одним з експертів у цьому тестуванні. Це круто бути у 30ці, і мати можливість висловити свою думку про новинку.

Ну що почнемо. Приємно здивувало оформлення посилки, біленька коробочка, перевязана стрічкою. Мій син був дуже ображений, що ця краса дісталась не йому а мамі. Відкривши, побачила паперовий наповнювач (яким потім цілий вечір грався синочок) та схований у ньому флакончик з сироваткою, та листівку з цитатою. Дизайн флакону дуже сподобався, скляний з дозатором, що дуже зручно у використанні. Не люблю коли сироватки з піпеткою, це не гігієнічно. Сама сироватка мені нагадала перламутровий лак для нігтів. Дуже гарний рожевий колір, з блискітками. Густа консистенція. Ємність 30мл. В коробці велика інструкція по застосуванню, з перекладом на 30 мов, на українську також. Не сподобалось, що надпис на коробці та флаконі російською мовою. Починаю тестувати, чекайте наступний відгук. Сподіваюсь мої очікування справдяться.

.