Загальний відгук про користування сироваткою Anew Protinol від Avon

Аліна ІллюстроваПочну з того, що тестування закінчилось, а сироватка ні 🙂 Хоча я нею користувалась біля місяця.

В мене є один важливий критерій як зрозуміти чи корисний та гарний доглядовий продукт чи ні. Це якщо ти перестав ним користуватися і не знайшой добру заміну, то шкірі стає гірше. Так сталося в моєму випадку з Avon Anew Protinol.

Я користувалась сироваткою 10 днів з 14.02 по 24.02. А потім ми поїхали з дому, що я не те що не взяла майже нічого з догляду за шкірою, я взяла дуже мало речей.

Так от за місяць без звичного догляду та постійних стресів і безсоння моя шкіра дуже погіршилась — вона стала зневодненою, тьмяною, з’явились нові дрібні зморшки, вона втратила блиск, а також збільшились синці під очима.

Коли я повернулась додому, я почала її швидко реанімувати. Повернулась до сироватки Avon та до своїх звичних кремів. І, о, диво! Моя шкіра знову стала краще.

Наразі, я користуюсь сироваткою вже біля 3 тижнів, і що точно можу сказати, вона гарно бореться з новими дрібними зморшками, я це побачила під очима нижче глибоких зморшок 🙂 Шкіра знову сяє.

Підсумовуючи своє тестування, я хочу сказати, що я не жалкую, що спробувала цю сироватку. Як я писала раніше від неї дуже приємні відчуття на шкірі та є помітні результати. Не варто очікувати, що сироватка полікує всі ваші проблеми та недоліки, але виробник цього і не обіцяє. Дрібні покращення ви побачите. З серйозними недоліками повинен справлятися косметолог 🙂

Ще раз дякую організаторам за можливість взяти участь у тестуванні, а також усім хто прочитав цей відгук. Сподіваюсь було корисно 🙂

P.S. фото до я не хочу виставляти, я там дуже-дуже не естетична)) я виставлю свої фото до перерви в тестуванні, а також недавнє фото після майже трьох тижнів тестування.