Весна іде красу несе…

Анна ШевляковаЗвичайно, всіх мам, у яких є маленькі діти ( навіть себе 😉), я називаю молодими матусями. І нехай у магазині при покупці вина 🍷досі просять показати паспорт, але все ж таки у нас є свої внутрішні годинники ⏳ З’являються зморшки, нам більше зусиль потрібно для фізичних вправ і ми швидше втомлюємося від простої прогулянки на дитячий майданчик.

Але ви ж знаєте, що вже можна зберегти молодість не за допомогою операцій та ботоксу (і я до речі, категорично проти таких втручань) Все можливе завдяки чарівним косметичним засобам. А саме — відновлювальній сироватці для обличчя «Енергія Протінола» від Аvon.

Ніжна, невагома текстура, яка нагадує дотик шовку до шкіри обличчя та шиї. Сиворотка швидко вбирається, залишаючи легке мерехтіння. Вже від першого дотику відчуваєш свіжість та приємне зволоження. А секрет полягає в унікальній комбінації дієвих інгредієнтів, які водночас сприяють збільшенню вироблення колагену в шкірі, а також діють на поверхні шкіри, захищаючи від його втрати, тим самим відновлюючи клітини.

Адже, нажаль, після 35 років знижується пружність шкіри за рахунок накопичення не еластичного колагену та перший вогник того, що вироблення колагену порушено – поява не мімічних зморшок 👵

Мами, звичайно, розуміють, як важливо стежити за здоров’ям, але не завжди це роблять. То не вистачає часу на спорт, то безсонні ночі біля діток, то швидкий перекус по дорозі на роботу, а ще стрес і переживання 🙄 Але всього кілька хвилин вранці і ввечері для бьюті  процедур — і ви сяєте та відчуваєте силу!

Шкіра обличчя, як і тіло, теж хоче бути в тонусі. Скоро весна)