Сироватка Avon Anew Renewal Protinol Power: технічні характеристики

Віра МельникОтже, я вже почала тестування сироватки і вже можу поділитись першими, і не тільки, враженнями. Але почну з початку, з упаковки. Для мене доглядова косметика – це не тільки про користь для краси і здоров’я шкіри, а й про естетичну насолоду. Тому, зовнішній вигляд продукту – це майже запорука того, що я буду ним користуватись. 

Так от, сироватка Avon мене дуже приємно вразила з першого погляду. Лаконічне і водночас вишукане оформлення виглядає дуже привабливо. На коробочці міститься інформація про склад продукту, а для зручності, всередині знаходиться інструкція, перекладена багатьма мовами. Сама ж коробочка спочатку загорнута у слюду, що гарантує цілісність і недоторканність продукту.

Флакончик виконаний із добротного прозорого скла, через яке можна безперешкодно спостерігати його чарівний вміст. Сироватка одразу приковує до себе погляд, адже має ніжно-рожеве забарвлення, наче пелюстки троянди, із великою кількістю перлинного шиммера, який грайливо мерехтить на сонці. Я вже не могла дочекатись, щоб нанести цей чарівний еліксир на обличчя.

Що стосується практичної сторони, мені дуже подобається помповий дозатор. Вважаю його одним з найзручніших і найгігієнічніших рішень для будь-якої доглядової косметики, зокрема сироваток. Дозатор дозволяє з легкістю відміряти необхідну кількість продукту, при цьому він не «плюється» і не западає, як то часто буває.

Як можна зрозуміти, оформлення сироватки мені прийшлося дуже до душі. Вона стала справжньою прикрасою моєї доглядової полички і мені геть не потрібно нагадування, щоб нею користуватись, адже рука сама тягнеться до флакончика.

У наступному відгуку поділюсь першими враженнями і проміжними результатами від використання продукту. Дякую за увагу ❤️