Сироватка Avon Anew Protinol: Підсумки

Віра МельникТак хотілося підвести підсумки тестування за інших умов і обставин, адже сироватка мені надзвичайно сподобалась. Але, на жаль, як є.

Отже, після тижневого користування сироваткою Avon, я досягла досить помітних позитивних результатів – шкіра стала виглядати більш сяючою і свіжою, а зморшки стали менш виразними (див. фото «До/Після у попередньому відгуку». За подальший період її використання мені, здається, не тільки вдалося підтримувати досягнутий результат, а й покращити його. Після того, як я припинила використовувати сироватку (а це десь тиждень), ефекту відміни не наступило. Шкіра зберігає доглянутий вигляд і зморшки поки не проявились, навіть не зважаючи на те, що останнім часом хмурюся я майже постійно.

Загалом, я дуже приємно вражена ефективністю даної сироватки, якість якої виявилась на преміальному рівні. Тому, я залюбки додам її до маст-хевів. До того ж, завдяки їй, я заново відкрила для себе бренд. І тепер маю бажання спробувати інші доглядові засоби і лінійки.

Дякую NaProbu і Marie Claire Ukraine за таку чудову можливість протестувати цю новинку. І дякую за увагу до мого відгуку. Сподіваюсь, в нашій любій країні скоро настане мир, а доти ви і ваші рідні у безпеці 💙💛