Шкіра дихає!

Яна МірошниченкоЗавершилося моє тестування набору від італійського бренду Collistar: активні концентровані краплі Vitamin C + Alpha-Arbutin та крем VITAMIN C + FERULIC ACID.

Моя шкіра комбінована, тому дуже важлива консистенція та текстура косметичних засобів. Концентрат для максимального ефекту потрібно використовувати в парі з кремом. Спочатку використовуємо краплі-концентрат. Він представляє собою сироватку, яка миттєво поглинається шкірою і чудово пахне цитрусовими. Потім наносимо крем, щоб зафіксувати і як би «запечатати» активні інгредієнти в шкірі. Спочатку крем мені здавався занадто щільним, жирним та важким для моєї шкіри, але яке було моє здивування, як крем буквально за кілька секунд перетворився на флюїд, легко проник у шкіру, зробивши її гладенькою та доглянутою і неймовірно приємною на доторк. Шкіра дихає!

За час тестування можу сказати, що активні інгредієнти цих двох засобів з Vitamin C від Collistar роблять свою справу: тон обличчя став рівномірним, шкіра чиста та сяюча, невеликі висипання буквально за ніч підсушилися і зараз взагалі зникли, пори звузилися. Мені подобається, що я бачу у дзеркалі. Нові косметичні засоби з Vitaman C від Collistar дійсно працюють! І зараз використання сироватки Alpha-Arbutin з комплексом і крему з феруловою кислотою як ніколи доречно. Погана екологія, забруднене повітря, шкідливі звички, неправильне харчування, холодне морозне повітря — все це приводить до тьмяного кольору обличчя, пересушення, запалень і висипань, а також зв’являються нові зморшки… А красунями на свята нам дуже хочеться бути. Тому кілька активних крапель Vitamin C + Alpha-Arbutin з комплексом, який регулює вироблення меланіну та трохи крему, який ще і стимулює вироблення колагену і ви побачити зміни в дзеркалі вже через кілька днів. Дякую Collistar!