Перші враження, перші результати.

Таміла МалашійПривіт усім)) Сьогодні уже 3 дні, як я тестую Оновлювальну сироватку для обличчя «Енергія Протінола». Уже було достатньо часу, щоб вивчити склад і порадіти якісним компонентам сироватки. З Avon знайома давно і в косметичці доволі багато засобів цієї марки косметики. Чесно кажучи не сильно вірила в чудодійні пігулки, які зроблять з мене красуню за тиждень. Надії дуже дуже мало, але що ж я буду за експерт, якщо підійду до тестування без віри в результат?) Ну все по черзі.  

1.Все роблю по інструкції- наношу сироватку на чисту шкіру, зранку і ввечері. Мені вистачає 2 натискання дозатора (на лице і шию), сироватка розходиться не швидко, тому флакона в 30 мл. думаю вистачить на тижнів 3 точн

2. Вирішила робити фото, щодня вечором. Щоб можна було зробити порівняння «до» та «після» і це була дуже вдала ідея. Всього 3 дні, а я уже бачу різницю. Інтрига, що ж буде через 2 тижні тестування?)

3. Так як експертам виділили на тестування всього один тиждень, то буду орієнтуватися саме на перший тиждень.

4. У свої повні 36 років, маю доволі велику сітку мімічних зморшок, у нашій сім’ї це спадкове, тому до цього часу нормально відносилась до цього явища, ніяким чином з цим не боролася, бо дуже боюся будь яких ін’єкцій…тут же ризикнула спробувати, поборотися більш приємним мені методом і не прогадала

Примітка: мій тип шкіри- комбінований, маю мілкі пігментні плямки (залишилися на пам’ять про дві вагітності), та тестування припало не на самий кращий період для моєї шкіри (критичні дні), дівчата зрозуміють. Плюс напружений графік роботи і сон 5-6 год на добу. По закінченню тестування, надіюсь на 100% результат, про що обов’язково поділюся з вами, мої любі. Зараз повністю задоволена, недоліків поки не знайшла. Продовжую тестування.