Об MC Brand Influencers

Про проєкт MC Brand Influencers

MC Brand Influencers — це онлайн-платформа на майданчику сайту Marie Claire, мета якої — дати можливість інфлюенсерам бренду МС ближче познайомитися з продуктами та послугами найкращих українських та закордонних компаній.

Лояльний читач → brand influencer і незалежний експерт

 

Хто є Brand Influencers?

MC Brand Influencers — це постійні читачки Marie Claire. За 12 років існування бренду на ринку утворилося ком’юніті жінок, яких об’єднують спільні цінності та погляди на життя.

Коло інтересів цих дівчат велике: їм важливо бути в курсі останніх подій, знати про тренди та модні віяння, завжди бути першими.

 

Як ми обираємо Brand Influencers?

Ядро ком’юніті Marie Claire — це жінки, які встигли реалізуватися в різних сферах життя: у когось свій бренд одягу, хтось просуває особистий бренд у соціальних мережах, викладає і бере участь в міжнародних виставках, дехто розвиває локальний бізнес…

З багатьма МС brand influencers ми знайомі особисто і заочно — ці дівчата пишуть листи до редакції, беруть участь в активностях у соціальних мережах, ставлять лайки в Instagram і пишуть коментарі в Facebook. Вони й самі є брендами — мають свою аудиторію в соцмережах, де діляться думками про життя, тестують косметику, розповідають про улюблені салонні процедури й пояснюють своїм підписникам, як користуватися новим гаджетом.

 

Як стати МС brand influencer?

У постійних читачок Marie Claire є можливість стати brand influencer і незалежним експертом у світі краси, стилю і технологій. Для цього ми презентуємо зручний онлайн-сервіс MC Brand Influencers для знайомства з продуктами та послугами найкращих українських та світових брендів.

Щоб стати однією з МС brand influencers потрібно:

 

· Заповнити анкету

· Отримати продукт

· Протестувати

· Поділитися досвідом

 

Нам важлива чесна й об’єктивна думка кожного учасника!